O nas

Jako As Max Group istniejmy na rynku od 10 lat, świadcząc usługi z zakresu transportu oraz montażu mebli dla klientów biznesowych. Nasz zakres działań obejmuje całą Europę, a w szczególności — Niemcy, Francję, Austrię, Holandię, Belgię, Szwajcarię. W naszej pracy skupiamy się na tym, aby sprawnie łączyć zamiłowanie do branży meblowej wraz z biznesem, co stanowi fundament naszej jakości.

Jeśli szukasz firmy, która zajmie się Twoim zleceniem od A do Z
— jesteśmy najlepszym wyborem!

As Max Group opiera się na współpracy B2B – świadczymy usługi montażowe dla firm zajmujących się produkcją i sprzedażą mebli w sektorze e-commerce. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra to dla nas podstawy, na których opiera się profesjonalizm całej firmy.

about first mob

Wyspecjalizowana
kadra

Aby zapewnić klientom maksymalną jakość na każdym etapie realizacji zlecenia, korzystamy wyłącznie z wykwalifikowanej kadry. W jej skład wchodzi ponad 50 montażystów, co pozwala nam na szybkie i solidne wykonanie zleconych prac. Zapewniamy kompleksową usługę od etapu odbioru, aż po profesjonalny montaż mebli.

about staff mob

As Max Group
w liczbach

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zbudować stabilną pozycję na rynku. Jako lider w branży wykonujemy średnio
20 tysięcy montaży rocznie, co w całej naszej karierze dało już 200 tysięcy zrealizowanych zleceń!
Za nasz sukces odpowiada przede wszystkim przemyślana logistyka na etapie planowania i transportu, a także doświadczona ponad
50-osobowa kadra monterska. W praktyce realizujemy nawet kilkaset zleceń tygodniowo!

Realizujemy projekty B2B dla rynku e-commerce

Czas na Ciebie!

nawiąż z nami współpracę