Współpraca

O profesjonalizmie naszych usług przekonali się klienci z całej Europy. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dokładną realizacją każdego zleconego zadania, co pozwala nam wyróżnić się na tle konkurencji.

line grey

Wybierając nasze usługi, otrzymujesz nie tylko zespół wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów — ale również gwarancję niezawodności.
coop first mob

Dlaczego to
powinno być dla
Ciebie tak ważne?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że im bardziej złożona usługa, tym większe ryzyko powstania pomyłki lub opóźnienia. W As Max Group skupiamy się na tym, aby takie ryzyko wyeliminować — stosując kompleksowe podejście do każdego klienta!

Oddając zlecenie w nasze ręce, masz pewność, że zajmiemy się nie tylko etapem odbioru mebli, ale również ich dostarczeniem i montażem

coop why mob

Co zyskasz na współpracy z nami?

icon coop01

Rozwój firmy

Korzystanie z naszych błyskawicznych i profesjonalnych usług to doskonała szansa na zwiększenie ilości obsługiwanych klientów, co znacznie poszerzy Twoje możliwości jako firmy.

icon coop02

Stabilność

Jako Twój partner biznesowy zapewnimy Ci wieloletnią współpracę na atrakcyjnych warunkach.

icon coop03

Ekspansję rynków zagranicznych

Transport towarów na rynek zagraniczny to jedna z najlepszych dróg, jeśli chodzi o przyspieszenie rozwoju firmy, a także rozszerzenie znacznie swojej działalności.

Współpraca B2B branża meblowa

Szukasz firmy działającej w branży meblowe, która może skutecznie uzupełnić świadczone przez Ciebie usługi? Zależy Ci na pełnym profesjonalizmie i zaangażowaniu? Chcesz mieć pewność, że współpraca będzie układała się bez zarzutów? Nasza firma to naprawdę dobry wybór. Współpraca B2B w branży meblowej właśnie z nami sprawdza się naprawdę doskonale. Decydując się na nawiązanie kontaktu z naszą firmą, można być pewnym, że wszystko będzie zawsze odbywało się zgodnie z ustaleniami i dbałością o klienta.

Współpraca branża meblowa – klient na pierwszym miejscu

Oferowana przez nas współpraca w branży meblowej zawsze przebiega tak, aby na pierwszym miejscu stał klient. To on i jego satysfakcja są najważniejsze. Dlatego zawsze – bez względu na rodzaj powierzonym nam zadań – pracujemy tak, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy świadomi ciążącej na nas odpowiedzialności. Decydując się na współpracę z nami, można być pewnym, że każde zlecenie zostanie zrealizowane perfekcyjnie. Jesteśmy liderami na rynku usług z obszaru branży meblarskiej, nie bez powodu cieszymy się doskonałą opinią.

Współpraca montaż mebli – meble zmontowane perfekcyjnie

Nasza oferta jest naprawdę rozbudowana. Znalazła się w niej między innymi współpraca przy montażu mebli. Podejmujemy się montażu różnego rodzaju mebli, zawsze dbając o to, aby montaż został wykonany perfekcyjnie. Pracujemy naprawdę szybko, co dla wielu klientów ma dzisiaj ogromne znaczenie. Zatrudniamy pracowników, którzy nie mają żadnych problemów z odczytywaniem rysunków schematycznych dołączonych do mebli. Dzięki temu montaż zawsze przebiega sprawnie i bez niepotrzebnych problemów. Nasi pracownicy są wyposażeni w narzędzia, które potrzebne są do tego, aby zmontować szafę, kanapę, komodę czy krzesła.

Współpraca transport mebli – szybki i bezpieczny przewóz mebli

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również usług z zakresu transportu mebli. Współpraca przy transporcie mebli jest – podobnie jak ta w zakresie ich montażu – realizowana zawsze z dbałością o najwyższą jakość świadczonych usług. Dysponujemy świetnie utrzymaną flotą pojazdów, które wyposażone są w windy załadunkowe. Dzięki temu możemy sprawnie i bez niepotrzebnych problemów wykonać zarówno załadunek, jak i rozładunek mebli. Wszystkie pojazdy regularnie serwisujemy i poddajemy przeglądom technicznym, co przekłada się na ich doskonały stan. To właśnie dlatego transport mebli jesteśmy w stanie realizować naprawdę sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień.

Realizujemy projekty B2B dla rynku e-commerce

Czas na Ciebie!

nawiąż z nami współpracę