Transport mebli
w Europie

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, która oferuje transport mebli w Europie. Podejmujemy się również montażu. Nasi klienci zawsze mogą być pewni, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o to, aby meble zostały dostarczone w idealnym stanie i perfekcyjnie zmontowane. Od samego początku naszej działalności przyświeca nam chęć maksymalnego zadowolenia nawet tych klientów, których wymagania są naprawdę bardzo duże. Każde zlecenie – bez względu na wielkość – traktowane jest przez nas tak samo. Nie dzielimy klientów na ważnych i ważniejszych – wszystkich cenimy równie wysoko.

Transport mebli Europa – flota pojazdów, które nie zawodzą

Dostawa mebli w Europie jest przez nas realizowana wyłącznie pojazdami utrzymanymi w doskonałym stanie technicznym. Wiemy, że nie możemy pozwolić sobie na nawet najmniejsze opóźnienia. Klientom zależy na terminowych realizacjach dostaw. Dlatego wszystkie wykorzystywane przez nas pojazdy są regularnie poddawane przeglądom technicznym i serwisowane. Wszystkie usterki – nawet te niewielkie i niegroźne – usuwamy na bieżąco, co sprawia, że stan techniczny naszej floty nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Nowoczesne samochody

Dysponujemy nie tylko sprawną technicznie flotą pojazdów, ale także taką, która pozwala na sprawny transport. Samochody transportowe, które posiadamy wyposażone są w windy załadunkowe. Dzięki temu bez problemu można załadować oraz wyładować meble, nie tracąc przy tym niepotrzebnie czasu. Wszystko odbywa się sprawnie i bez zbędnego wysiłku ze strony naszych pracowników. Co ważne, doskonale wiemy, jaka odpowiedzialność na nas ciąży, kiedy meble trafiają do naszych samochodów. Wiemy, że to od nas zależy w jakim stanie dotrą do miejsca docelowego. Dlatego zawsze precyzyjnie ustawiamy je, przygotowując do transportu. Wszystko po to, aby w czasie jazdy nie uległy żadnemu uszkodzeniu.

Nie tylko transport mebli, ale również montaż

Nasza firma to dystrybucja i montaż mebli na zachód. Oferujemy nie tylko dostarczenie mebli pod wskazany adres, ale również ich właściwe zmontowanie. Powierzając nam montaż mebli, można być pewnym, że nasi pracownicy będą wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia. Nie mają oni żadnych problemów z odczytywaniem rysunków schematycznych dołączonych do mebli, co sprawia, że prace posuwają się zawsze naprawdę szybko. Transportujemy i montujemy meble różnego rodzaju. Powierzyć można nam zarówno meble pokojowe, łazienkowe, jak i kuchenne. Nie boimy się nawet mebli tapicerowanych. Nie straszne nam te, które są naprawdę duże i ciężkie.

Doświadczony i zgrany zespół

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest nie tylko perfekcyjnie przygotowana do pracy flota pojazdów, ale również zespół pracowników, którzy są ze sobą świetnie zgrani. Stawiamy na doświadczone osoby, które prowadziły już auto poza Polską. Dbamy o to, aby w naszych szeregach znaleźli się wyłącznie najlepsi kierowcy, którzy prowadzą odpowiedzialnie, przestrzegając obowiązujących na danym obszarze przepisów praca. To również dzięki temu transport mebli w Europie w naszym wykonaniu odbywa się bez niepotrzebnych problemów.

Dystrybucja i montaż mebli za granicę – przystępne ceny

Nasza firma wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość świadczonych usług, ale również bardzo przystępne ceny. Wiemy, że większość klientów stawia dzisiaj na niewygórowaną politykę cenową. Dlatego powierzając transport mebli w Europie właśnie nam, można być pewnym, że cena będzie odpowiednia. Wszystkie szczegóły dotyczące kosztów ustalamy z klientem przed podpisaniem umowy. Jednocześnie dbamy o to, aby wszystkie istotne informacje znalazły się w stosownych dokumentach.

Realizujemy projekty B2B dla rynku e-commerce

Czas na Ciebie!

nawiąż z nami współpracę